select language:  lietuvių  |    english
Naujienos
Naujienų archyvas
Renginiai
Apie LEI
Mokslo padaliniai
Informacija
Tarptautiniai projektai
Doktorantūra
Karjera
   spausdinti

Naujienos

2020/05/19 - Oficialiai patvirtinti du bendri RTO Lithuania mokslo asociacijos narių (institutų) projektai Žaliojo kurso tematikoje


Šiandien oficialiai patvirtinti du bendri RTO Lithuania mokslo asociacijos narių (institutų) projektai Žaliojo kurso tematikoje!

Šiuos tarp-institutinius projektus savo lėšomis finansuoja Fizinių ir technologijos mokslų centras, Lietuvos Energetikos Institutas ir Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras! Pirmoji tema – Aerozolio juodosios anglies išsiskyrimo iš biokuru kūrenamų įrenginių ir nusėdimo ant medžių lapijos tyrimas, kurią koordinuos Steigvilė Byčenkienė, Valda Araminienė ir Eugenija Farida Dzenajavičienė. Antroji tema – Augalų patogenų specifinių parametrų bazės sukūrimas ligų diagnostikai nedestrukciniais metodais, kurią koordinuos Alma Valiuškaitė, Virginijus Bukauskas ir Darius Milčius.

„Džiaugiamės, kad pagaliau startavo jungtinė mokslinių tyrimų programa, skirta trijų institutų mokslininkų bendrom idėjom realizuoti. Tikiu, kad šios pradinės investicijos išaugs į tolimesnes nacionalinių ir tarptautinių projektų paraiškas ar produktus rinkoje, kurie prisidės prie globalių, klimato kaitos, atsinaujinančios energetikos ir saugios visuomenės iššūkių sprendimo", – teigia Mokslinių tyrimų ir technologijų organizacijų asociacijos (RTO Lithuania) Valdymo tarybos pirmininkas Sigitas Rimkevičius.

© Lietuvos energetikos institutas, 2005-2020. Visos teisės saugomos.
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 111955219 | PVM kodas LT119552113